IT Budovatel

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Chceš se podílet na výstavbě robustních a komplexních IT řešení pro jednu z nejznámějších českých společností? Ukázat, že okřídlený šíp není jen indiánské jméno, ale hlavně značka českých aut s inovativním a špičkovým IT? Potvrdit, že zlaté české ručičky jsou stále platné úsloví. Pojď s námi stavět IT architekturu s pomocí nejnovějších technologií, která se z pohledu IT vyrovná Eiffelově věži nebo Soše svobody.

Pracovní náplň

    Čekají tě tyto stavební práce:
  • Navrhovat a řídit specifické oblasti IT architektury.
  • Zastávat dominantní, expertní roli při budování a provozu IT systémů.
  • Navrhovat a zastřešovat celý koncept a strukturu systémů.
  • Transformovat cíle do tvorby reálných návrhů a řešení.
  • Zodpovídat za technické návrhy a realizaci projektů.
  • Být klíčovou osobou v IT řešeních napříč Škoda Auto - s cílem dosáhnout nejlepší efektivitu.

Co požadujeme?

    Potřebná stavební povolení:
  • Vysoká škola s IT nebo odpovídající praxe.
  • Pokročilou znalost angličtiny (B2) abys porozuměl na úrovni odborné komunikace se zahraničními kolegy a partnery v ČR i ve světě.

Co nabízíme?

    Ke stavbě ti poskytneme:
  • 5 týdnů dovolené s možností homeoffice.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Bezúročnou zápůjčku na bydlení a rekonstrukci.
  • Variabilní finanční bonusy.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.