IT Náčelník

mzdové ohodnocení

Blansko

IT admin je role velká, zodpovědnost tě tu čeká. Neboj se však velké firmy, my to tady máme klidný. Windows, network, security to už tady máme vžitý. Do toho pár databází, jo a tučňáci se tu taky schází. Jestli se ti tohle líbí a s lidmi si rozumíš, rádi s tebou sednem na židli ať si s námi promluvíš.

Pracovní náplň

  • Uživatele a podnikovou síť na dohled budeš mít.
  • Svůj tým povedeš a společně s nimi to rozjedeš.
  • Rozvoj infrastruktury a služeb plánovat ať je kam se posouvat.
  • Budgety vytvářet a pak je utrácet.

Co požadujeme?

  • Certifikát vyhlášky č.50 §5.
  • Znalost prostředí Windows.
  • Dobrá znalost sítí a serverů.
  • Zkušenosti s monitoringem, restore a back-upem.
  • Základní znalost LINUX.

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Penzijní připojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvky na vzdělávání
  • Podpora sportu a zdraví

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.