SPECIALISTA INFRASTRUKTURY

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pracujte pro mezinárodní společnost a podporujte z Brna projekty s celosvětovým působení. Jestli Vás baví automatizace a rád/a pracujete s novými technologiemi, nemáte preferenci mezi Linux a Windows prostředím, pojďte se se mnou pobavit o projektech blíže!

Pracovní náplň

  • Automatizace v rámci Windows i Linux prostředí
  • Správa virtuálního prostředí pomocí VMware
  • Návrhy na zlepšení síťové infrastruktury
  • Správa cloudového řešení
  • Komunikace s vývojovými a testerskými týmy
  • Občasné cesty do Německa (2x za rok)

Co požadujeme?

  • Prokazatelné zkušenosti v rámci infrastrukturní pozice
  • Zkušenosti s automatizací a virtuálním prostředím
  • Znalosti anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Proaktivní přístup k řešení nastalých problémů
  • Odvahu experimentovat a zkoušet nové věci

Co nabízíme?

  • Možnost vzdělávacích aktivit
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástupní bonus
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost Home office
  • Individuální rozpočet na benefitní systém
  • Elektronické stravenky
  • Možnost koupit si firemní akcie
  • Pracoviště v centru Brna s možností parkování

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.