ÚDRŽBÁŘ-SEŘIZOVAČ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Jste manuálně zručný člověk, který má zkušenosti s údržbou? Vyhovují Vám ranní a odpolední směny s volnými víkendy? Pak jste to vy, koho hledáme! Zašlete nám svůj životopis a ucházejte se o pozici: ÚDRŽBÁŘ-SEŘIZOVAČ

Pracovní náplň

  • údržba a seřizování strojů a technického vybavení firmy
  • nastavování parametrů automatizovaných linek
  • kontrola daného výrobku dle dokumentace po seřízení stroje
  • zápisy prováděných kontrol

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického směru
  • zkušenosti s údržbou a seřizováním strojů
  • manuální zručnost
  • technické myšlení

Co nabízíme?

  • stabilní práci v čistém a pohodovém prostředí
  • nestereotypní práci
  • docházkový bonus
  • příplatky za odpolední směnu
  • dotované stravování

  • místo výkonu práce: Frenštát pod Radhoštěm

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!