KONTROLA ELEKTRO VÝROBY

Neaktivní nabídka

28000 - 30000 Kč

Máte zkušenosti v oblasti kontroly, platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., §6 a chcete své zkušenosti využívat v rámci stabilní a prosperující společnosti? Pokud jste si na všechny tyto otázky odpověděli ano, pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Moderní výrobní společnost hledá nového člena týmu na pracovní pozici: KONTROLOR ELEKTRO VÝROBY (28-30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Provádění technické kontroly finálních výrobků apod.
  • Zpracovávání dat získaných kontrolou
  • Návrhy inovativních postupů v rámci kontroly výroby
  • Hledání řešení a opravných opatření v případě neshody výrobků
  • Práce s kontrolním plánem

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání v oboru elektro
  • Ovládání programů Excel a Word na pokročilé úrovni
  • Orientaci ve výrobních procesech nejen v oblasti elektro
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Trestní bezúhonnost

Co nabízíme?

  • 5 dní volna navíc
  • Příspěvky na stravování
  • Hrazené kurzy anglického jazyka
  • Adekvátní osobní ohodnocení
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: Brno - venkov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.