IT PODPORA

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

Rádi analyzujete technické problémy? Máte dobré komunikační schopnosti a ovládáte angličtinu? Chcete pracovat v mezinárodním týmu a využívat cizí jazyky? Rádi byste využili svého potenciálu a kariérně rostli? Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Do významné mezinárodní společnosti hledáme vhodného kandidáta na pozici: IT PODPORA (20 – 30.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • emailová a telefonická komunikace se zákazníky
  • analýza problémů a tvorba ticketů
  • úzká spolupráce s interními oddělení – vývoj, podpora, testování,…
  • řešení uživatelských potíží, troubleshooting
  • identifikace a specifikace chyb
  • preventivní kontroly serverů, updaty

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost na pozici IT support alespoň 2 roky
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • ochota pracovat na směny
  • orientace v oblasti IT a základní přehled v oblasti serverů
  • dobré komunikační a analytické schopnosti

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost kariérního růstu
  • bonusy za loajalitu
  • dovolená navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • služební notebook a telefon
  • jazykové a profesní vzdělávání
  • práce v úspěšné mezinárodní společnosti

  • Lokalita pracoviště: Moravskoslezský kraj