TECHNOLOG – NORMOVAČ PRÁCE

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

Jste technicky zaměřený člověk a chtěl byste stát u zrodu nových produktů, u schvalování nových kusů a dílů zaváděných do sériové výroby? Pokud ano, pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis! Mezinárodní automotive společnost hledá nového kolegu na pozici: TECHNOLOG – NORMOVAČ PRÁCE (40 – 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Schvalování nových produktů a dílů pro sériovou výrobu
  • Normování práce a příprava výroby
  • Nastavování a zlepšování technologických procesů
  • Zajištění technické plynulosti výroby
  • Pravidelná kontrola již vyráběných dílů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Německý nebo anglický jazyk na základní úrovni
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost optimalizace výrobních procesů
  • Odborné technické myšlení
  • Zkušenosti se SAPem

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění,
  • Příspěvky na stravování
  • Odborné i jazykové kurzy
  • Možnost dalšího kariérního růstu
  • Možnost nástupu IHNED

  • Místo výkonu práce: Havlíčkobrodsko