NÁKUPČÍ SENIOR S AJ - OKRES BŘECLAV

mzdové ohodnocení

Břeclav

Jste zkušený nákupčí, který se chce profesně posunout dál? Uvítali byste vedení menšího kolektivu v oblasti nákupu nebo logistiky? Vyjednávání s dodavateli je pro Vás zábava a argumentovat umíte i v angličtině? Máte zkušenosti z výrobní společnosti a rozumíte technice? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Výrobní společnost hledá nového kolegu/ kolegyni na pracovní pozici: NÁKUPČÍ SENIOR S AJ - OKRES BŘECLAV

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení menšího kolektivu
  • nákup výrobního i nevýrobního materiálu
  • vedení výběrových řízení na dodavatele
  • sledování a analýza stavu skladových zásob
  • sledování a vyhodnocování KPI´s
  • vyhledávání možností úspor

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického zaměření
  • praxi ve strategickém nákupu min. 3 roky ve výrobní společnosti
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka (denní využití)
  • znalost výrobních procesů
  • týmového hráče, který umí být přesvědčivý

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci a fajn kolektiv
  • prémie
  • příspěvek na jazykové vzdělávání
  • závodní stravování
  • místo výkonu práce: okres Břeclav