ELEKTRIKÁŘ VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

Máte zájem o práci v úspěšné společnosti se stabilním zázemím? Opravy a údržba strojů a elektrických zařízení Vás baví? Nevadí Vám směnný provoz a jste zručný? Pak by tohle mohla být nabídka přesně pro Vás! Proto neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Dlouhodobě úspěšná a respektovaná společnost hledá kolegu na pozici: ELEKTRIKÁŘ VE VÝROBĚ (28-32 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • analýza poruch zařízení a její následné odstranění
  • preventivní údržba elektrických částí výrobních linek
  • spolupráce s ostatními odděleními ve výrobě
  • práce na počítači – Word, Excel
  • práce na 3 směny

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • osvědčení podle vyhlášky č. 50/78 Sb.
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • praxe z obdobné pozice vítána

Co nabízíme?

  • zázemí moderní výrobní firmy
  • 25 dnů dovolené
  • dotované stravování
  • příspěvek na dopravu
  • poukázky na zdraví, do lékáren, wellness...
  • slevy na podnikové produkty
  • nápoje na pracovišti zdarma

  • místo výkonu práce: Nové Hrady