SENIOR DAŇOVÝ ANALYTIK - PŘÍMÉ DANĚ

Neaktivní nabídka

až 47000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste specialistou na přímé daně a účetnictví? Máte praxi v nadnárodní společnosti alespoň 3 roky? Jste znalí US GAAP? Máte také povědomí o nepřímých daních? Chcete využívat anglický jazyk denně v zaměstnání? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Nadnárodní IT společnost hledá nového kolegu do týmu, a to na pozici: SENIOR DAŇOVÝ ANALYTIK - PŘÍMÉ DANĚ (až 47 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • prověření daňových přiznání k dani z příjmu
  • monitoring procesů v EMEA regionu
  • zodpovědnost za daňové kontroly v rámci EMEA a UK regionu
  • práce na vývoji a analýze daňových projektů
  • znalost aktuální daňové problematiky a změn

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici min. 3 roky
  • pokročilou znalost anglického jazyka nutností - denní komunikace
  • znalost US GAAP a MS Office podmínkou, ERP systému Oracle výhodou
  • flexibilního a pečlivého člověka

Co nabízíme?

  • zajímavou práci a fajn kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • sickdays
  • jazykové vzdělávání
  • příspěvek na životní připojištění
  • multisport kartu
  • dotované stravování
  • místo výkonu práce: Brno - Královo Pole