AKVIZIČNÍ OBCHODNÍK

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Jste rozený obchodník a máte zkušenosti s technickým produktem? Bez problému se domluvíte anglicky? Baví Vás práce s lidmi a cestování? Pokud ano, rádi bychom Vám nabídli práci ve stabilní výrobní společnosti na pozici: AKVIZIČNÍ OBCHODNÍK

Pracovní náplň

  • Aktivní akvizice nových klientů
  • Budování a udržování obchodních vztahů se zákazníky a dodavateli
  • Zpracování poptávek od klientů
  • Vytváření cenových nabídek

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi se sjednáváním nových obchodních příležitostí
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost technik aktivní akvizice a vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Ochotu cestovat, flexibilitu, komunikativnost, proaktivnost

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní výrobní společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení a provize z prodeje
  • Auto, notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na penzijní a životní připojištění
  • Závodní stravování a další benefity

  • Místo výkonu práce: okres Nový Jičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!