KONTROLOR DODAVATELŮ S NJ

Neaktivní nabídka

od 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Šance pro absolventy s němčinou! Také pro ty, co již mají pracovní zkušenosti, ale rádi by uplatnili svou znalost německého jazyka! Našli jste se v tom? Tak využijte tuto příležitost a ozvěte se ještě dnes! Prestižní výrobní společnost nyní hledá posilu do svého týmu, na pozici: KONTROLOR DODAVATELŮ S NJ

Pracovní náplň

  • Denní komunikace s dodavateli
  • Zjišťování potřebných kvalifikací (certifikací) dodavatelů
  • Kontrola a evidence kvalifikací v interním systému
  • Komunikace s ostatními zaměstnanci v rámci společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost německého jazyka
  • Aktivní přístup, vyjednávací schopnosti a orientaci na výsledek
  • Schopnost se domluvit i anglicky - výhodou

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí v mezinárodní společnosti
  • Příležitost odstartovat svou kariéru a možný osobnostní i profesní růst
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvky na jazykové kurzy a další benefity :-)

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!