INVENTORY MANAGER

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s řízením zásob a domluvíte se bez problému anglicky? Chcete pracovat ve velmi úspěšné nadnárodní společnosti? Pak nám zašlete váš životopis! Prestižní výrobní společnost přijme kolegu/kolegyni na pozici: INVENTORY MANAGER

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komplexní řízení zásob v hodnotě $120M
  • vedení projektů zaměřených na snižování zásob (konsignační sklady, VMI, kanban, JIT)
  • zlepšování plánovacích a nákupních procesů
  • spolupráce s různými odděleními napříč firmou (Planning, Procurement, Manufacturing, Sourcing, Engineering, Warehouse)
  • organizace a řízení cyklických a ročních inventur (300 lidí)
  • pozice nezahrnuje přímé vedení lidí

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • alespoň 1 rok zkušeností s řízením zásob
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • dobrou znalost MS Excel (QAD výhodou)
  • analytické myšlení, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • flexibilní pracovní dobu
  • jazykové kurzy
  • podporu rozvoje a vzdělávání
  • širokou škálu sportovních aktivit a společenských akcí
  • nástup ideálně IHNED
  • místo výkonu práce: Brno