TECHNIK VZORKOVÁNÍ

mzdové ohodnocení

Havlíčkův Brod

Máte zkušenosti se vzorkováním nových dílů, správou s tím související dokumentace, komunikací se zákazníkem a také s finálním rozběhem sériové výroby daného dílu? Domluvíte se anglicky nebo německy a chtěl byste jazyk dále využívat? Pak hledáme právě Vás! Automotive společnost s mezinárodním zázemím hledá kolegu na pozici: TECHNIK VZORKOVÁNÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Příprava PPAP dokumentace pro zákazníky
  • Sestavování technických postupů pro nové produkty
  • Zodpovědnost za schvalování nových dílů
  • Spolupráce s oddělením technologie a kvality
  • Vzorkování výrobků dle požadavků zákazníka

Co požadujeme?

  • Alespoň SŠ – technický směr
  • Praxi na obdobné pozici
  • Němčinu nebo angličtinu na středně pokročilé úrovni
  • Znalost nástrojů pro uvolňování výrobního procesu (VDA 2, VDA 6.3, IATF)
  • Týmový a aktivní přístup

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Jazykové kurzy a odborné vzdělávání
  • Individuální přístup, příjemný kolektiv
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: Havlíčkův Brod

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.