ASISTENT/-KA S RJ - SUPER ŠANCE!!!

mzdové ohodnocení

Břeclav

Jste absolvent a teď nevíte co dál? Chcete využívat denně ruský jazyk a máte vynikající komunikační schopnosti? Vašim cílem je se vypracovat na pozici obchodníka? Ano? Pak neváhejte a chopte se svojí šance a zašlete mi svůj životopis ještě dnes! Úspěšná výrobní společnosti na Břeclavsku hledá posilu do týmu na pozici: ASISTENT/-KA S RJ - SUPER ŠANCE!!!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komunikace s rusky hovořícími partnery
  • příjem objednávek
  • expedice zakázek
  • vystavení exportních dokumentů a faktur
  • podílení se na vyhledávání nových obchodních partnerů a péči o stávající obchodní partnery
  • komunikace s ostatními odděleními společnosti

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • ruský jazyk na pokročilé úrovni
  • znalost exportních dokumentů (packing list, Certificate of origin) - výhodou
  • ochotu cestovat a rozvíjet se
  • odpovědnost, samostatnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • možnost profesního růstu
  • 5 dní dovolené navíc
  • 2 x ročně odměny
  • dotované stravování
  • vzdělávání, kurzy
  • firemní akce, teambuildingy
  • smlouvu na dobu neurčitou

  • místo výkonu práce: Břeclavsko