SPECIALISTA/TECHNIK BOZP

Neaktivní nabídka

30000 - 60000 Kč

Máte zkušenosti jako specialista BOZP? Chcete mít důležité postavení v plnění povinností pro oblasti BOZP, PO a OŽP? Tak čtete ten správný inzerát! Neváhejte a zašlete nám váš životopis! Rádi mezi nás přivítáme kolegu na pozici SPECIALISTA/TECHNIK BOZP.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Identifikace nebezpečí a tvoření analýz možných rizik
  • Jednání se zástupci zákazníků o podmínkách HSE
  • Proškolování zaměstnanců BOZP, PO a OŽP
  • Vytváření dokumentací pro realizační a obchodní fázi
  • Nastavování procesů BOZP, PO a OŽP
  • Vývoj stávajících systémů/postupů řízení HSE
  • Účast na stavbách v důsledku zavádění HSE systémů

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání technického směru + praxi na obdobné pozici
  • Vítáme i absolventy VŠ – nutný obor Bezpečnost práce
  • Osvědčení o odborné způsobilosti v prevenci rizik, dle § 9 zákona 309/2006 Sb.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Ochotu cestovat a komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • 20 dní dovolené + 5 dní dovolené navíc
  • Pružnou pracovní dobu – 37,5 hod. týdně
  • Příspěvek na penzijní/životní fond
  • Firemní vzdělávání, hrazené jazykové kurzy
  • Dotované stravování
  • Možnost profesního růstu

  • Pracoviště - Plzeň město

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.