INŽENÝR/MANAŽER KVALITY

od 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Valašské Meziříčí

Máte zkušenosti s vedením lidí v oblasti kvality? Bez problému se domluvíte anglicky? Chtěli byste využít své schopnosti na pozici Inženýra kvality a brzy vést celé oddělení? Pak je tu příležitost právě pro Vás! Výrobní společnost hledá kolegu na pozici: INŽENÝR/MANAŽER KVALITY

Reagujte! Budete mezi prvními.
Rostoucí firma s nekonečnými možnostmi – chceš i ty růst s nimi?

Pracovní náplň

  • Vyhodnocování výrobních operací a evidence neshodných produktů
  • Zajišťování nápravných opatření
  • Komunikace s dodavateli i zákazníky
  • Řešení reklamací a realizace auditů ISO 9001
  • Po zapracování - vedení oddělení kvality

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oblasti kvality nebo v technickém zaměření výhodou
  • Min. 2 roky praxe s vedením lidí
  • Zkušenosti z oblasti kvality a znalost nástrojů kvality
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Samostatnost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí v nadnárodní společnosti
  • Profesní a osobnostní růst
  • Roční bonus a měsíční prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování, penzijní připojištění, volnočasové aktivity a další benefity

  • Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!