INŽENÝR/VEDOUCÍ ODD. KVALITY

Neaktivní nabídka

od 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Máte zkušenosti nebo potenciál vést oddělení kvality? Bez problému se domluvíte anglicky? Chtěli byste využít své schopnosti na pozici Inženýra kvality a po zaučení vést oddělení? Pak je tu příležitost právě pro Vás! Výrobní společnost hledá kolegu na pozici: INŽENÝR/VEDOUCÍ ODD. KVALITY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vyhodnocování výrobních operací a evidence neshodných produktů
  • Zajišťování nápravných opatření
  • Komunikace s dodavateli i zákazníky
  • Řešení reklamací a realizace auditů ISO 9001
  • Po zapracování - vedení oddělení kvality

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oblasti kvality nebo v technickém zaměření výhodou
  • Min. 2 roky praxe s vedením lidí
  • Zkušenosti z oblasti kvality a znalost nástrojů kvality
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Samostatnost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí v nadnárodní společnosti
  • Profesní a osobnostní růst
  • Roční bonus a měsíční prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování, penzijní připojištění, volnočasové aktivity a další benefity

  • Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!