MECHANICKÝ KONSTRUKTÉR - VÝVOJÁŘ

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Považujete se za opravdu dobrého a kreativního konstruktéra, ale za svou kvalitní práci se cítíte podhodnocen? Nebo prostě přemýšlíte o změně a hledáte zajímavou výzvu? Chtěli byste být součástí ryze české společnosti, která nemá ve světě konkurenci? Pak se nám neváhejte ozvat pro více informací! Ryze česká společnost, absolutní špička ve svém oboru, rozšiřuje svůj významný tým a hledá osobnost na pozici: MECHANICKÝ KONSTRUKTÉR - VÝVOJÁŘ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Návrhy dílů a kompletní vývoj výrobků po mechanické stránce
  • Provádění designové studie, vytváření maket na 3D tiskárně, kontrolování a ověřování konstrukce prototypů
  • Tvorba a úprava technické dokumentace
  • Spolupráce s prototypovou dílnou a zkušebnou

Co požadujeme?

  • Dokončené středoškolské, avšak lépe vysokoškolské, vzdělání technického směru
  • Nadšení a zálibu v konstruování
  • Alespoň krátkou praxi v konstrukčním oddělení výrobní společnosti
  • Pokročilé znalosti jakéhokoliv z CAD systémů
  • Proaktivnost, schopnost týmové spolupráce

Co nabízíme?

  • Zázemí perspektivní a prosperující společnosti
  • Velice zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost uplatnění svých nápadů a myšlenek
  • Mnoho firemních benefitů zpříjemňujících práci a poskytující podmínky pro plně profesionální práci
  • Moderní, nedávno vybudované, pracovní prostředí
  • Možnost pracovat v nejdůležitějším týmu celé společnosti a cítit se jako smetánka :O)

  • Místo výkonu práce: okres Frýdek-Místek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!