PROJEKTOVÝ SUPERVIZOR

Jste organizační typ a hledáte práci, která bude různorodá? Hovoříte dobře německy a baví Vás cestovat? Navíc již máte nějakou zkušenost s projektovým managementem ve strojírenství? Tak to čtete správný inzerát! Reagujte ještě dnes! Známá zahraniční společnost právě obsazuje místo: PROJEKTOVÝ SUPERVIZOR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • dohled a vedení svěřených projektů firmy
  • častá komunikace a vyjednávání se zákazníky
  • sledování časových harmonogramů projektů
  • zpracovávání pravidelných reportů společnosti
  • provádění technické podpory a konzultací

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ strojírenské/ technické vzdělání
  • prokazatelnou praxi z obdobné pozice
  • středně pokročilou úroveň německého jazyka
  • technický přehled a orientaci ve výrobě
  • zkušenosti s výkresovou dokumentací

Co nabízíme?

  • stabilní pracovní místo v mezinárodní společnosti
  • flexibilní pracovní dobu a možnost si převádět volno
  • další odborné profesní vzdělávání včetně jazykových kurzů
  • zvýhodněné mobilní tarify a bankovní služby i pro rodinu
  • různé firemní, sportovní i kulturní akce, příspěvek na sport

  • místo výkonu práce: Brno