AREA SALES MANAGER - HOME OFFICE (od 30 000 Kč + provize)

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

Chcete pracovat z pohodlí Vašeho domova?Vyhovuje Vám flexibilní pracovní doba? Disponujete technickým backgroundem a máte obchodního ducha? Vaší doménou je obchod a máte v něm bohaté zkušenosti? Pak hledáme právě Vás! Společnost zabývající se vratovou technikou hledá novou posilu do týmu na pozici: AREA SALES MANAGER - HOME OFFICE (od 30 000 Kč + provize)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za péči a rozvoj svěřeného regionu Čechy
  • akvizice i péče o stávající portfolio zákazníků
  • poskytování technického poradenství
  • tvorba cenových nabídek
  • účast na poradách a pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání strojírenské nebo stavební
  • praxi v obchodní činnosti alespoň 2 roky (strojní prvky nebo technologie
  • technický background, znalost technické dokumentace
  • řidičský průkaz sk. B
  • člověka s aktivním přístupem k práci

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci formou home office
  • provize z realizovaných zakázek
  • dovolenou navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo pracoviště: full home office!
  • pozice vhodná pro muže i ženy
  • svěřený region: střední Čechy