ANALYTIK

mzdové ohodnocení

Brno - město

Líbí se vám „hrát si“ s daty a čísly a chcete zdokonalit své analytické schopnosti pomocí analytických nástrojů? Rádi komunikujete v angličtině nebo francouzštině s jednotlivci i týmy, abyste se neustále zdokonalovali a společně tak mohli najít správné řešení? Proto hledáme právě Vás! To je oč tu běží!

Pracovní náplň

  • Specifikace a popis požadavků
  • Komunikace s “key userem“ a vývojáři
  • Komunikace v angličtině nebo francouzštině
  • Hledání správného řešení
  • Správa dat

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Znalost datového modelování
  • Znalost API managementu a softwaru JIRA
  • Práce s produktovým Enterprise Architect
  • Zkušenost s platebními projekty – výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyk, francouzština výhodou
  • Komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, 2 Sickdays
  • Atraktivní pracovní prostředí
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zázemí silné a dynamické společnosti
  • Možnost dalšího vzdělávání a růstu
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi
  • Kancelář přímo u cyklostezky

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.