SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ KOJETÍNSKO

mzdové ohodnocení

Kroměříž

Pokud se považujete za šikovného seřizovače vstřikolisu, neváhejte nám zaslat svůj životopis! Máme pro Vás pestrou práci! Mezinárodní výrobní společnost hledá pro rozšíření svého pracovního týmu vhodné kandidáty/tky na pozici: SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ KOJETÍNSKO

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za svěřené úkoly (výměna forem, seřízení vstřikolisu)
  • nastavení vstřikovacích parametrů a souvisejících zařízení
  • kontrola činnosti operátorů
  • dohled nad technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • min. SOU vzdělání (ideálně technického směru)
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost vstřikolisů, ideálně Engel, Arburg
  • schopnost číst ve výkresové dokumentaci
  • ochota pracovat ve čtyřsměnném provoze

Co nabízíme?

  • zázemí moderní mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • bohatý systém benefitů
  • další odborné vzdělávání
  • nástup dle dohody
  • fajn kolegy na pracovišti

  • lokalita pracoviště: Kojetínsko