STROJNÍ ZÁMEČNÍK (30–35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máš šikovné ruce a vzdělání v technickém oboru? Opravy a údržba strojů a zařízení tě baví? Nevadí ti směnný provoz? Pak je tohle nabídka přesně pro tebe! Proto neváhej a zašli nám svůj životopis! Jsme otevřeni absolventům i těm zkušenějším :) Jeden z největších výrobců minerálních a pramenitých vod v ČR rozšiřuje svůj tým a hledá kolegu na pozici: STROJNÍ ZÁMEČNÍK (30–35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zajišťování údržby a provozu technických zařízení (např. plyn, stlačený vzduch, kotelny)
  • opravy a údržba výrobních strojů a zázemí budovy
  • spolupráce s externími společnostmi
  • dohled nad dodržováním hygienických postupů a nakládání s odpadem

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického zaměření /strojírenství, ideálně obor zámečník
  • spolehlivost, pracovitost
  • ochotu pracovat na směny
  • zručnost, fyzickou zdatnost, týmového hráče
  • praxe z obdobné pozice vítána

Co nabízíme?

  • příspěvek na stravování v podniku - obědy za 35 Kč
  • 1 týden dovolené navíc, celkem 25 dní
  • benefitní systém Cafeteria ve výši 6.000 Kč/rok
  • příplatky a bonusy za práci v noci a o víkendech
  • nápoje na pracovišti zdarma
  • slevy na podnikové produkty
  • dotovaná karta Multisport
  • příspěvek na životní a úrazové pojištění
  • zvýhodněný program pro služby volání a internetu
  • možnost parkování v areálu společnosti
  • odborná školení
  • smlouvu na dobu neurčitou

  • místo výkonu: Praha 8

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.