LÉKAŘ DERMATOLOG

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Nejen zdraví a veselá mysl jsou zdrojem krásy. Někdy je zkrátka potřeba dopomoci ji i zvenčí zejména, když se na pleti podepíše přirozený proces stárnutí, který se týká každého z nás. My věříme, že spoustu problémů lze vyřešit bez větších chirurgických zákroků! Jste lékař atestovaný v oboru kožního lékařství? Máte citlivý a pozorný přístup k požadavkům pacientů? Jste milovníkem krásy? Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis! LÉKAŘ DERMATOLOG

Pracovní náplň

  • Vyšetřování pacientů
  • Stanovování individuálních plánů léčby
  • Edukace pacientů v oblasti péče o jejich zdraví
  • Dohlížení na bezpečnost léčebných metod

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání lékaře s atestací v oboru kožního lékařství
  • Praxi v oboru dermatologie
  • Pokročilou znalost českého jazyka
  • Empatickou, citlivou, komunikativní osobnost
  • Výhodou znalost anglického či ruského jazyka

Co nabízíme?

  • Vlastní ordinaci
  • Vybavení moderními nástroji
  • Zavedenou klientelu
  • Dynamickou práci ve 20 směrech dermatologie
  • Prostor pro inovace

  • Místo výkonu práce: Praha