QA ENGINEER

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Testujte zajímavé zahraniční projekty, které mají dopad na to, jak budou vypadat "chytré televize" za pár let. Baví Vás oblast mobilních aplikací? Také na jejich testování byste se podílel, aby byly "více user-friendly".

Pracovní náplň

  • Ověřování správného chodu různých typů aplikací ještě před implementací
  • Testování aplikací pro mobilní zařízení (Android a iOS)
  • Psaní testovacích scénářů
  • Práce v rámci agilních týmů
  • Komunikace s týmy developerů
  • Spolupráce s dalšími pobočkami v zahraničí

Co požadujeme?

  • Prokazatelné zkušenosti v rámci manuálního testování (min. 1 rok)
  • To správné "oko pro detail"
  • Certifikaci ISTQB nebo T-Map (výhodou)
  • Zkušenosti s Atlassian produkty
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Povědomí o automatizačních nástrojích jako Selenium - výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost občasné práce z domova
  • Moderní kanceláře v centru Brna
  • Přátelský kolektiv a příjemnou firemní kulturu
  • Finanční bonusy 2x za rok
  • Vzdělávací aktivity (technické, jazykové)
  • 1x za rok mezinárodní team building

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.