OBCHODNÍ MANAŽER

Máte zkušenosti na pozici obchodního manažera ve stavebním segmentu? Rádi komunikujete v němčině? Chcete pracovat v rozvíjející se společnosti a dále se vzdělávat? Umíte komunikovat s významnými zákazníky? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis! Společnost působící v oblasti dodávky a montáže kovových konstrukcí hledá do svého týmu kolegyni/kolegu na pozici: OBCHODNÍ MANAŽER (od 2 000 EUR + provize)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • především akvizice nových zákazníků
  • spolupráce s developery, majiteli průmyslových parků a střechařskými firmami
  • vytvoření prodejní strategie
  • zpracování nabídek, vyjednávání
  • analýzy trhu a konkurence
  • reporting vedení společnosti (2x měsíčně cesta na SK)

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, ideálně stavebního zaměření
  • praxi na obdobné pozici
  • německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • kontakty na stavební společnosti - velkou výhodou!
  • samostatnou a aktivní osobnost
  • řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • možnost zvolit si pracovní poměr na IČ/HPP
  • prvního půl roku úhradu pohonných hmot
  • příspěvek na dovolenou
  • vouchery do hotelů, např. Kempinski Vysoké Tatry, Intercontinental Praha a do dalších resortů na Slovensku
  • u nás je možné cokoliv - vše se odvíjí od vašich výsledků!

  • místo výkonu práce: služební cesty po regionu ČR, kancelářské zázemí: Jihomoravský/Středočeský kraj