PROJEKTANT – ELEKTRO (až 65 000Kč)!

Neaktivní nabídka

35000 - 65000 Kč

Máte ukončené vysokoškolské vzdělání a bavila by vás oblast projektování a konstruování? Tak neváhejte a zašlete nám váš životopis! Obsazujeme pozici PROJEKTANT – ELEKTRO.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • práce s technickou dokumentací
  • zpracování externí dokumentů od subdodavatelů
  • spolupráce s odděleními napříč firmy
  • podílení se na zpracování technických částí obchodních nabídek

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání elektro
  • základní znalost autoCAD, Catia
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • základní orientaci v automobilové technice

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené + 2 dny Sick Days
  • smlouvu na dobu NEURČITOU
  • firemní akce, profesní růst
  • jazykové vzdělávání v rámci pracovní doby
  • příspěvek na penzijní pojištění

  • lokalita Plzeň - město