STAVBYVEDOUCÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Máte vzdělání stavebního zaměření a alespoň krátkou praxi z pozice stavbyvedoucího? Domluvíte se anglicky? Pak nás neváhejte kontaktovat! Nadnárodní výrobní společnost hledá kolegu, juniora, na pozici: STAVBYVEDOUCÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Koordinace a řízení stavebních prací menších stavebních objektů
  • Rozdělování a kontrola práce pracovního týmu a činnosti subdodavatelů
  • Kontrola a inventarizace materiálu
  • Kontrola provedených prací
  • Kontrola dodržování technologických postupů stavby
  • Příprava tendrové dokumentace
  • Evidence příslušných dokladů a vedení stavební dokumentace
  • Spolupráce s dodavateli i ostatními odděleními v rámci firmy

Co požadujeme?

  • Vzdělání stavebního zaměření, ideálně v oblasti pozemních staveb (výhodou je autorizace v tomto oboru)
  • Alespoň 2 roky zkušeností s plánováním a organizací stavebních prací
  • Znalost zpracování stavebních rozpočtů a kalkulací
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni a lepší
  • Chuť odborně růst

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • Finanční měsíční a roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost dalšího odborného růstu (vzdělávací programy)
  • Bohatý systém benefitů zpříjemňujících práci :O)

  • Místo výkonu práce: okres Frýdek-Místek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!