OBCHODNÍK PRO NĚMECKÝ TRH

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Beroun

Máte obchod v krvi a láká Vás práce pro německý trh? Máte technické znalosti ideálně v oboru technického zařízení budov? Umíte-li německy a hledáte-li práci v okolí Berouna, pak je tato nabídka pro Vás ta pravá! Stabilní společnost zabývající se problematikou technického zařízení budov hledá kolegu na pozici: OBCHODNÍK PRO NĚMECKÝ TRH (50 - 60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Získávání nových klientů v Německu
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Pravidelné služební cesty do Německa
  • Udržování a budování vztahů se stávajícími klienty

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického zaměření
  • Zkušenosti z obchodní pozice - výhodou
  • Německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Anglický jazyk - výhodou
  • Technické znalosti VZT/TZB/chlazení - výhodou
  • Ochotu pravidelně a týdně cestovat do Německa

Co nabízíme?

  • Služební automobil k soukromým účelům
  • Příspěvek na stravování
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Místo výkonu: okolí Berouna, Německo

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.