MECHANIK STROJŮ

Neaktivní nabídka

26000 - 31000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte znalost hydrauliky a pneumatiky? Hravě si poradíte s opravou výrobních strojů? Máte zkušenost z výrobní automotive společnosti? Pak reagujte na náš inzerát! Výrobní společnost hledá manuálně zručné pracovníky na pozici: MECHANIK STROJŮ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Opravy a údržba výrobních strojů a nástrojů
  • Zajištění bezchybného chodu výroby
  • Montáže výrobních zařízení
  • Vedení příslušné dokumentace

Co požadujeme?

  • Orientaci v technické dokumentaci (strojní, hydraulika, pneumatika)
  • Manuální zručnost a zámečnickou dovednost
  • Znalost svařování a obrábění na konvenčních strojích výhodou
  • Svářečský průkaz a průkaz VZV výhodou

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí v prosperující společnosti
  • Měsíční a roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!