HR MANAGER

mzdové ohodnocení

Teplice

AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group je největší výrobce plochého skla a jeho aplikací ve střední a východní Evropě. Vyrábí a zpracovává ploché sklo pro stavebnictví (využívané v široké škále exteriérových i interiérových aplikací) a pro automobilový průmysl. Vyznačuje se velkým počtem inovací. Jejím prioritním záměrem není jen zvyšování objemu výroby, ale především udržení vysokého standardu kvality produktů a nabízených služeb. Reflektuje potřebu nepřetržitých investic do technologicky náročných výrob řadících se k evropské špičce a umožňujících vyhovět jakémukoliv požadavku zákazníků.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za řízení HR závodu Řetenice s 610 zaměstnanci
  • Aplikace moderních metod a programů vyhledávání, výběrových řízení a přijímání a zaškolování nových pracovníků
  • Systém periodického hodnocení zaměstnanců, řízení rozvoje HR kapacit závodu
  • Metodické řízení systému odměňování pracovníků, řízení pohovorů a uplatňování vhodných forem odměňování (tarifní třídy, smluvní mzdy, bonusy)
  • Spolupráce při tvorbě finančních plánů (především mzdové a sociální náklady)
  • Kontrola nákladů v personální oblasti závodu (mzdové náklady, plán vzdělávání, přesčasové práce atd.)
  • Zodpovědnost za vedení dokumentů podle norem ISO, za aplikaci systému ISM závodu
  • Vedení komunikace a zastupování vedení závodu při jednání s odborovou organizací
  • Zajištění, projednávání a kontrola úkolů vyplývajících z Kolektivní smlouvy
  • Aplikace archivačního systému dokumentů závodu
  • Efektivní systém ostrahy závodu, řízení závodové jednotky PO

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Praxi v HR minimálně 3 roky
  • Práci s PC (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, SAP HR)
  • Znalost zákonů týkajících se pracovně právních vztahů (zákoník práce )
  • Znalost systémů jakosti podle norem ISO
  • Velmi dobrou znalost AJ v ústní i písemné formě
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Komunikační dovednosti (naslouchání i přesvědčivost ve vystupování)
  • Manažerské dovednosti, umění vyjednávat, cílevědomost a rozhodnost
  • Flexibilitu, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a systematičnost, ochota cestovat

Co nabízíme?

    Garantovanou výplatu 13. a 14.platu dle Kolektivní smlouvy
    Roční bonus
    Služební automobil i pro soukromé účely
  • 1 týden dovolené nad rámec ZP, + 3 dny „sick days“
  • Systém zaměstnanecké cafeterie ve spolupráci se Sodexo Pass a.s. s ročním přídělem 4.600 Kč
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění ve výši 900 Kč max pro obě položky dohromady
  • Příspěvek na rekreaci dětí až do výše 3.000 Kč ročně na 1 dítě
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Práci ve stabilním a přátelském kolektivu
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní, nadnárodní společnosti
  • Služební telefon s nabídkou paušálu 100 Kč vč. DPH i pro soukromá volání a data
  • Možnost dalšího vzdělávání v oboru
  • Nástup: dle dohody/nejpozději od 1.6.2019

  • Místo výkonu práce: Teplice, místní část Řetenice

    Přihlášky do výběrového řízení obsahující CV (včetně případných referencí) a motivační dopis posílejte v elektronické podobě na adresu jitka.bartova@eu.agc.com do 20.3.2019.

    Případně volejte na telefon: 724 050 499.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu janatova@acjobs.cz.