PODPORA HR – CENTRUM PLZNĚ

Máte zkušenosti s HR procesy? Orientujete se ve mzdové problematice a chcete mít důležitou roli v odměňování a rozvoji zaměstnanců? Nenechte si uniknout zajímavou pracovní nabídku a zašlete nám váš životopis! Hledáme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici PODPORA HR – CENTRUM PLZNĚ.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • sledování trendů a změn v oblasti odměňování a benefitů
  • administrativa a analýza spojená s odměňováním zaměstnanců
  • popis a hodnocení jednotlivých pracovních pozic
  • informování studentů středních a vysokých škol o Trainee programech
  • zprostředkování exkurzí, seminářů, veletrhů pro studenty

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání (ekonomický, technický směr)
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • MS Office – pokročilá úroveň
  • praxi z oblasti odměňování vítáme
  • povědomí o právní a mzdové problematice

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby – 37,5 hod. týdně
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • společenské, sportovní akce
  • stravování ve firemní kantýně

  • místo výkonu Plzeň - město