CLOUD ADMINISTRÁTOR

mzdové ohodnocení

Zlín

Máte zkušenost s Cloud computing, které chcete uplatnit v oblasti, kterou využívají lidé denně a bez níž se neobejdou? Chcete pracovat na implementaci a návrhu cloudových řešení? Administrace sítí a serverů Vám taky není cizí? Pošlete mi životopis a já Vám povím více.

Pracovní náplň

  • Správa a údržba cloudových systémů
  • Implementace a návrh cloudových řešení
  • Správa sítí a serverů
  • Troubleshooting nestandartních technických situací

Co požadujeme?

  • Znalost v oblasti cloudových řešení
  • Zkušenosti v oblasti sítí
  • Znalosti administrace OS Linux nebo Windows
  • Pasivní znalosti angličtiny

Co nabízíme?

  • Individuální ohodnocení a podíl z projektu
  • Teambuildingové akce
  • Možnost půjčky na bydlení
  • Vzdělávání a kurzy jsou samozřejmostí
  • Malou oslavu pro nastávající tatínky

  • Místo výkonu práce. Zlín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.