Databázový specialista

Neaktivní nabídka

30000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Baví Vás práce s databázemi? Chcete se podílet na vývoji a realizaci nových projektů? Nevadí Vám práce na údržbě, správě a rozvoji stávajícíh řešení? Pak nám pošlete své CV ještě dnes!

Pracovní náplň

  • práce na rezervačním systému WebC@all
  • práce na dalších menších podpůrných projektech
  • podpora týmů v rámci vývoje SW i konkrétních HW implementací
  • projekt elektronického licencování aplikací aj.

Co požadujeme?

  • samostatnost, flexibilitu, schopnost samostatně řešit zadané úkoly, odolnost
  • znalost standardu SQL včetně datového modelování
  • znalost práce s OS Linux, OS Windows - administrace, instalace
  • znalost programování/skriptování pro Linux, embedded Linux

Co nabízíme?

  • zajímavou a kreativní práci
  • zázemí stabilní soukromé firmy s dominantním postavením na trhu a portfoliem vlastních výrobků
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost profesního rozvoje
  • dodatečná dovolená
  • příspěvek na stravování