OBSLUHA VÝROBNÍ LINKY SE ZAUČENÍM NA SEŘIZOVAČE

Neaktivní nabídka

22000 - 24000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete dostat příležitost posunout se na lepší pozici s vyšším platem? Jste ochotni se učit něčemu novému? Pokud ano, pošlete mi svůj životopis a my Vás všechno naučíme.

Pracovní náplň

  • Obsluha výrobní linky
  • Asistence při seřizování výrobní linky
  • Postupné zaučování práce s měřidly pro kontrolu kvality
  • Postupné a intenzivní zaškolování na pozici seřizovače

Co požadujeme?

  • SOU nebo SŠ nejlépe technického zaměření
  • Spolehlivost, dochvilnost a manuální zručnost
  • Zájem se vzdělávat a zlepšovat své pracovní dovednosti
  • Ochotu pracovat v třísměnném provozu (bez víkendových směn)
  • Zájem o dlouhodobé zaměstnání v prosperující společnosti

Co nabízíme?

  • Pololetní bonus ve výši 15.000-19.000,- Kč
  • Bonusy za šikovnost a rychlé zaučení
  • 4 týdny dovolené (po 1 roce navýšení na 5 týdnů)
  • Dotované závodní stravování
  • Jistotu formou smlouvy na dobu neurčitou
  • Nadstandardní příplatky za noční směny
  • Příspěvek na životní pojištěni
  • Smlouva na HPP do kmene
  • Čisté moderní klimatizované pracoviště

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.