ELEKTRONIK – SLABOPROUD

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Jste nadšenec do elektroniky a orientujete se ve výkresové dokumentaci? Anglický jazyk pro Vás není překážkou? Rád byste se stal součástí mezinárodní společnosti v oblasti automotive? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes! Mezinárodní výborní společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici: ELEKTRONIK – SLABOPROUD (30-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vytváření návodek na stanovení analýz a příčin
  • Definování příčin výpadků
  • Kontrola náběhu nových dílů nebo procesů
  • Monitoring a analýza výrobních procesů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro – velkou výhodou
  • Schopnost číst výkresovou dokumentaci
  • Nadšení do oblasti elektra
  • Orientaci na výsledek, samostatnost
  • Ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Možnost interního vzdělávání
  • Možnost kariérního růstu
  • Lokalita: Praha – východ