STÁŽ VE STROJÍRENSTVÍ (30–35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Beroun

Vystudoval/a jste VŠ s technickým zaměřením a hledáte zaměstnání, kde Vám umožní získat první praxi? Nebo ještě dálkově studujete a hledáte přestižní stáž, kde Vaše studium podpoří určitou míru flexibility? Zajímá Vás prostředí výroby a umíte modelovat ve 2D a 3D a domluvíte se anglicky? Pak hledáme právě Vás! Jsme otevřeni absolventům i studentům, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Strojírenská společnost s celosvětovou působností otvírá nový program: STÁŽ VE STROJÍRENSTVÍ (30–35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vytváření layoutu výrobních linek
  • zpracování časových analýz operací
  • tvorba technické dokumentace
  • účast na instalaci nových zařízení
  • spolupráce na různých analýzách tech. oddělení

Co požadujeme?

  • VŠ technického zaměření
  • komunikativní znalost angličtiny (nebát se mluvit, perfektní gramatika být nemusí)
  • znalost Lean manufacturing
  • znalost CAD softwaru pro 2D/3D modelování
  • zájem o nové technologie, proaktivního ducha

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • příspěvek na dovolenou
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na životní pojištění
  • dotované stravování

  • místo výkonu: okres Beroun

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.