NÁKUPČÍ SENIOR

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Jste zkušený nákupčí, který se chce profesně posunout dál? Vyjednávání s dodavateli je pro Vás zábava a argumentovat umíte i v angličtině? Máte zkušenosti z výrobní společnosti a rozumíte technice? Pak se zdá, že hledáme právě Vás! Pošlete nám svůj životopis získejte práci jako: NÁKUPČÍ SENIOR

Pracovní náplň

  • Nákup výrobního i nevýrobního materiálu
  • Každodenní komunikaci v AJ s dodavateli
  • Zodpovědnost za dodací termíny
  • Plnění ukazatelů KPI
  • Řízení malého týmu nákupu a logistiky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ – ekonomickou nebo strojírenskou
  • Praxi ve výrobní společnosti
  • Anglický jazyk – středně pokročilou úroveň
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Výborné vyjednávací a komunikativní dovednosti

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Bonusy a prémie
  • Přátelské prostředí
  • Možnost jazykových kurzů
  • Služební telefon a počítač
  • Dotované firemní stravování

  • Místo výkonu práce: Jižní Morava