INŽENÝR/KA ÚDRŽBY S AJ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Orientujete se v oblasti PLC programování a dosáhli jste minimálně středoškolského vzdělání se zaměřením na techniku? Nebojíte se každodenně komunikovat v anglickém jazyce a máte zkušenosti z prostředí údržby? Super! Hledáme právě Vás! Rádi mezi námi uvítáme nového kolegu/kolegyni na pozici INŽENÝR/KA ÚDRŽBY S AJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • identifikace závad na strojích, návrhy na zlepšení
  • podpora pracovníků na směnách
  • školení členů údržby
  • spravování software pro automatizační techniku
  • kontroly, úpravy PLC programů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŽ vzdělání technického směru
  • platnou vyhlášku 50
  • nutnou praxi v oblasti údržby výrobních linek
  • orientaci v oblasti IT a programování
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka – komunikace ve firmě
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 4 týdny dovolené + týden dovolené navíc
  • kariérní růst, 13. mzdu
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • bezplatné jazykové kurzy
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • dotované stravování (možnost i mezinárodní kuchyně)
  • finanční bonusy, kafeterie

  • pracoviště Plzeň - město