TECHNIK ÚDRŽBY SE ZNALOSTÍ PLC PROGRAMOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Vystudovali jste vysokou nebo střední školu technického směru? Orientujete se v oblasti údržby výrobních linek? Chcete ve svém zaměstnání využívat anglický jazyk? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ANO, neváhejte nás kontaktovat. Hledáme kolegu/kolegyni na pozici TECHNIK ÚDRŽBY SE ZNALOSTÍ PLC PROGRAMOVÁNÍ.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • správa a údržba strojů
  • rozpoznávání, zaznamenávání závad
  • podpora zaměstnanců při směně
  • zaškolování údržbářů
  • kontrola, úprava PLC programů

Co požadujeme?

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
  • vyhlášku č.50/1978 Sb.
  • anglický jazyk – středně pokročilou úroveň
  • řidičský průkaz sk. B
  • orientaci v programování

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • finanční bonusy, záruku ročního navyšování mzdy
  • příspěvek na mezinárodní kuchyni
  • kariérní růst
  • příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění

  • pracoviště Plzeň-město