HLAVNÍ IT SPRÁVCE

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Jste zkušeným správcem v oblasti firemních IT? Máte vynikající přehled o počítačích a sítích? Chcete pracovat s nejmodernějšími technologiemi? Pak jste ten, koho hledáme! Nadnárodní výrobní společnost, špička ve svém oboru, hledá kolegu na pozici: HLAVNÍ IT SPRÁVCE

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Správa firemní IT a Windows serverů
  • Instalace a konfigurace serverových služeb
  • Administrace hardware a software
  • Vedení kolegů uživatelské podpory (1. a 2. level)

Co požadujeme?

  • Středoškolské, nebo lépe vysokoškolské, vzdělání v oboru informační technologie, popřípadě v oboru příbuzném
  • 3 roky praxe s údržbou a rozvojem firemních IT
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (budete komunikovat denně)
  • Svědomitost, samostatnost, ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Možnost dalšího odborného růstu
  • Práci v týmu opravdových profesionálů
  • Přátelské prostředí, pohodového šéfa

  • Místo výkonu práce: Frýdek-Místek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!