VEEAM EXPERT (55. - 65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

55000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Získal jste za svou kariéru zkušenosti s MS Servery a jejich zálohováním? Zajímáte se o nové a dynamicky se vyvíjející technologie? Používání anglického jazyka na denní bázi Vám nečiní problém? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám Vaše CV a staňte se členem světového IT oddělení jedné z největších společností. VEEAM EXPERT (55. - 65.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za centrální správu a údržbu zálohovacích systémů Veeam, Data Protector, Backup Exec a úložišť dodavatelů NetApp, HPE a Symantec.
  • Konfigurace, monitoring a řešení problémů v rámci 3rd level IT support.
  • Implementace nových řešení v rámci projektů.
  • Administrace platformy Windows.

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání – technického zaměření.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni písmem i slovem.
  • Dobré znalost produktů: NetApp, Veeam, Data Protector, Backup Exec.
  • Zkušenosti s administrací Microsoft Windows serverů (W2008/2012).
  • Znalosti Active directory a doménového prostředí.

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené.
  • Široké možnosti dalšího odborného i jazykového vzdělávání.
  • Laptop a mobilní telefon s firemním tarifem.
  • Multisport kartu.
  • Stravenky.
  • Účast na mezinárodních služebních cestách.
  • Práci v moderním prostředí.
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.