SUPPORT CONSULTANT PRO B2B

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Staň se součástí mezinárodní společnosti, která má své aplikační centrum v Brně. Budeš podporovat uživatele z celého světa. Rád/a by ses stal/a jednou IT konzultantem? Toto je ta správná cesta, jak začít!

Pracovní náplň

  • Podpora uživatelů B2B portálů
  • Řešení incidentů 1. a 2. úrovně náročnosti
  • Spolupráce s týmem Business consultantů
  • Průběžné informování uživatelů o stavu incidentu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Přehled v oblasti IT a business procesů
  • Zkušenosti s podporou B2B portálů
  • Orientace v problematice ERP systémů výhodou
  • Znalost ITIL procesů výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené + 2 sickdays
  • Teambuildingové akce
  • Nové kanceláře v centru Brna
  • Možnost vypracovat se na pozici Business consultant
  • Denní využití anglického jazyka
  • Možnost kariérního vzdělávání

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.