REGIONÁLNÍ MANAŽER - RETAIL

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

Jste ostřílený retailový manažer se zkušenostmi s vedením prodejen z pozice vedoucího prodejny nebo regionálního manažera? Máte perfektní organizační schopnosti a zvládáte každodenní práci s lidmi. Zaměření na kvalitu, detail a prozákaznický přístup je pro Vás samozřejmostí? Pak je tato pozice přesně pro Vás!! Nadnárodní maloobchodní společnost s významným postavením na trhu hledá posilu na pozici: REGIONÁLNÍ MANAŽER - RETAIL (od 50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za přibližně 6 maloobchodních prodejen ve svěřeném regionu (oblast KV, Liberec nebo HK – dle Vašeho místa bydliště)
  • dohled nad fungováním prodejen
  • zodpovědnost za plnění stanovených cílů
  • podílení se na náboru nových pracovníků
  • nová a průběžná školení vedoucích prodejen
  • kontrola správného fungování prodejny po všech stránkách (kvalita, vystavení zboží, čistota, hygiena atd.)
  • účast na poradách na prodejnách i na centrále společnosti
  • sledování trendů na retailovém trhu
  • zodpovědnost za dodržování prozákaznického přístupu na prodejnách

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • víceleté zkušenosti z retailu podmínkou (pozice Regionálního manažera nebo Vedoucího prodejny)
  • ŘP sk. B, ochotu cestovat v rámci svěřeného regionu KV, Liberce nebo HK
  • MS Office na uživatelské úrovni
  • ochotu absolvovat několika měsíční školení, kde si vyzkoušíte vše od nejnižší pozice přes Vedoucího prodejny až k pozici Regionálního manažera
  • samostatnost, zodpovědnost, vynikající organizační schopnosti, přirozený respekt

Co nabízíme?

  • důkladné několika měsíční zaškolení
  • auto i k soukromým účelům
  • stravenky
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Karlovarský kraj nebo Liberecký kraj nebo Královehradecký kraj (dle vašeho místa bydliště)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.