ÚČETNÍ PRO ITALSKÝ TRH

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Baví Vás účetnictví a rozumíte si dobře s čísly? Dokážete se domluvit anglicky nebo italsky se zahraniční pobočkou? Chcete pracovat v příjemném prostředí a stát se významným členem týmu úspěšné výrobní společnosti? Pak je tato pozice určena právě Vám! Pro úspěšnou nadnárodní společnost, závod ve Znojmě případně v Praze, hledáme kolegu či kolegyni na pozici: ÚČETNÍ PRO ITALSKÝ TRH

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zpracování účetních dokladů
  • účtování a kontrola faktur
  • komunikace s italskými zákazníky
  • příprava podkladů pro audit / daně
  • kalkulace a běžná administrativa

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • pokročilou znalost anglického nebo italského jazyka
  • praxi v účetnictví min. 1 rok
  • zkušenost s programem SAP velkou výhodou
  • spolehlivost, preciznost, proaktivnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • motivační mzdové ohodnocení odvíjející se od praxe
  • pružnou pracovní dobu
  • stravenky
  • penzijní připojištění
  • další benefity
  • možnost nástupu: dohodou

  • místo výkonu práce: Znojmo nebo Praha 2