PLÁNOVAČ STROJNÍ VÝROBY

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Hledáte uplatnění na pozici PLÁNOVAČ STROJNÍ VÝROBY S AJ v Praze? Mluvíte anglicky a rádi byste spojili své zkušenosti s mezinárodní strojírenskou společností? Jste komunikativní a máte výborné organizační schopnosti? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná nadnárodní výrobní společnost, hledá novou posilu svého týmu na pozici: PLÁNOVAČ STROJNÍ VÝROBY S AJ

Pracovní náplň

  • příprava zakázek pro výrobu
  • vytváření plánu výroby, vytěžování kapacit strojů
  • podpora manažera logistiky, komunikace s nákupním oddělením
  • sledování odchylek od plánu
  • práce s interním systémem
  • komunikace se zahraničím v angličtině

Co požadujeme?

  • minimálně SŠ vzdělání technického směru
  • praxe na podobné pozici ve výrobě podmínkou
  • zkušenosti s kapacitním plánováním
  • AJ na komunikativní úrovni
  • organizační a analytické schopnosti
  • komunikativnost, schopnost řešit problémy

Co nabízíme?

  • zajímavá práce v perspektivní společnosti
  • možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, firemní akce,
  • propracovaný systém vzdělávání a zaškolování
  • práce v příjemném kolektivu

  • místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.