VÝROBNÍ MISTR

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte zkušenosti s vedením lidí a prostředí automotive společnosti Vám není cizí? Chcete mít volné víkendy a práce na směny Vám nevadí? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Společnost podnikající v automobilovém průmyslu hledá do svého týmu kolegu na pozici: VÝROBNÍ MISTR (30–35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zajištění chodu výroby
  • dohled na plnění plánů
  • vedení agendy zaměstnanců
  • zpracování denních reportů
  • spolupráce s oddělním kvality, kontroly a logistiky

Co požadujeme?

  • praxi v automotive na obdobné pozici (min. 2 roky)
  • znalost systému SAP - výhodou
  • znalost anglického jazyka (základy)
  • znalost práce na PC (Excel, Outlook)

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • profesní i jazykové vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování

  • místo výkonu: Praha-východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.