MANAŽER ODDĚLENÍ PÉČE O ZÁKAZNÍKY

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti se zákaznickou linkou a rádi byste vedli menší tým podřízených pracovníků? Zvládnete se domluvit v angličtině nebo němčině? Jste systematičtí a rádi pracujete s čísly? Potom hledáme právě Vás! Významná nadnárodní obchodní společnost se silným jménem na trhu hledá kolegu na pozici: MANAŽER ODDĚLENÍ PÉČE O ZÁKAZNÍKY

Pracovní náplň

  • péče o zákaznickou databázi, zpracování pochval / stížností
  • vedení menšího týmu pracovníků
  • vyhodnocování kampaní pro zákazníky a motivačních programů pro zaměstnance
  • kontrola dodávek zboží určeného na kampaně zákaznického klubu
  • spolupráce na marketingových aktivitách typu Direct Mail a promočních materiálů akcí
  • práce se systémem, zpracování analýz, pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v oddělení péče o zákazníky / s věrnostními programy
  • pokročilou znalost MS Excel
  • schopnost vést vlastní tým, koordinovat ho a motivovat
  • komunikativní úroveň anglického nebo německého jazyka
  • analytické myšlení, velmi kladný vztah k číslům, inovativní přístup

Co nabízíme?

  • adekvátní mzdové ohodnocení dle předchozí praxe
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • zvýhodněné stravování / občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • přímý spoj z metra C (zdarma pro zaměstnance)
  • možnost nástupu: IHNED
  • místo výkonu: JV od Prahy