FINANČNÍ ÚČETNÍ/KONTROLOR

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

Baví Vás práce s čísly a máte všeobecnou znalost účetnictví? Ovládáte Excel a popřípadě SAP? Pokud se chcete stát součástí stabilní mezinárodní společnosti a uplatnit své nabyté vědomosti popřípadě se dále vzdělávat a kariérně růst, tak již neváhejte a zašlete svůj životopis na pozici: FINANČNÍ ÚČETNÍ/KONTROLOR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • finance, řízení a report
  • komunikace v německém jazyce s kolegy
  • extrakce dat z různých systémů (SAP, ESPRIT)
  • vyhotovování měsíčních zpráv
  • odpovědnost za transakce

Co požadujeme?

  • vzdělání ekonomického směru
  • všeobecný praktický přehled v účetnictví
  • německý jazyk na komunikativní úrovni
  • pokročilou znalost Excel (funkce, vzorce, tabulky)

Co nabízíme?

  • možnost vzdělání a zdokonalování
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • individuální rozpočet na benefity

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.