ÚDRŽBÁŘ ELEKTRO ZAŘÍZENÍ

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Jste vyučený v elektrotechnickém oboru s vyhláškou č. 50/1978 Sb. §6? Máte zkušenosti s elektro a strojní údržbou? Hledáte nové pracovní uplatnění, kde Vám za kvalitní práci kvalitně zaplatí? Pak je tato pozice přímo stvořená pro Vás! Stabilní a dynamická společnost s tradicí hledá kolegu do týmu na pozici: ÚDRŽBÁŘ ELEKTRO ZAŘÍZENÍ.

Pracovní náplň

  • Zajištění chodu výroby, provozuschopnosti budov
  • Preventivní údržba výrobních zařízení
  • Opravy a výměna poškozených částí budov
  • Běžná elektroúdržba
  • Ochota pracovat ve 2směnném provozu
  • Spolupráce napříč společností s operátory, validačními techniky atd.

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ elektro vzdělání
  • Vyhlášku 50/1978 Sb. §6
  • Zkušenosti se strojní a elektro údržbou
  • Anglický jazyk výhodou
  • Znalost elektro strojů a zařízení
  • Schopnost analyzovat problém, pátrat po příčině problému

Co nabízíme?

  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20.000 Kč
  • Možnost osobního růstu a rozvoje
  • Práci v dobrém a otevřeném kolektivu
  • Nástup možný IHNED nebo dle dohody
  • Odpovídající finanční ohodnocení

  • Místo výkonu práce: okres Ždár nad Sázavou